• ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ آبان
  • اِسَّبِت ٨ ربيع الاول ١٤٤۰
  • Saturday, November 17, 2018
کلیدواژه: 41473
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ سه شنبه ۲ خرداد، ساعت 16:05
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۶/۲۰

راههای نوبت  دهی   غیر حضوری در بیمارستان تامین اجتماعی سقز

1-  اینترنتی    

با  مراجعه به  سایت نوبد دهی  تامین اجتماعی استان به ادر س     http://79.172.98.221     و  یا   http://nobat.dkurdistan.tamin.ir   و   انتخاب  پزشک  یا تخصص  و یا شهر ستان  مربوطه  و  سپس انتخاب پزشک مورد نظر  نسبت به   گرفتن نوبت  اقدام  نمود  .

2- از طریق گوشی موبایل

از طریق  گوشی تلفن  همراه  و  با  شماره گیری کد  دستوری   #87*1420*4*      و  انتخاب شهر و  تخصص  و پزشک دلخواه  نسبت  به  گرفتن   نوبت  اقدام  نمایند .

3- نوبت دهی تلفنی

سامانه هر روز از ساعت ١٢ الی ٢٣ با شماره تلفن 36220101    شامل  هشت    خط جهت روز بعد آماده نوبت دهی می باشد داشتن کد ملی جهت دریافت نوبت و هنگام مراجعه به بیمارستان الزامی است سامانه در ابتدای تماس اسامی تخصصهای موجود در درمانگاه را قرائت کرده و به هر کدام عددی ١ رقمی اختصاص می دهد که شما باانتخاب تخصص به مرحله انتخاب پزشک مورد نظر در آن گروه تخصص هدایت می شوید و سپس با انتخاب عدد اختصاص داده شده به پزشک مورد نظر که توسط سامانه قرائت می شود به مرحله ورود کد ملی جهت ثبت در سامانه وارد می شوید . پس از ورود عدد ١٠ رقمی کد ملی و زدن کلید * در صورت صحیح بودن به مرحله پایانی و اخذ نوبت وارد می شوید که در این مرحله با توجه به اولویت تماس نوبت شما با یک شماره اعلام می گردد و چنانچه نوبتهای پزشک تمام شده باشد پیغامی به همین مضمون قرائت می گردد . توجه داشته باشید که در زمان مراجعه به بیمارستان جهت پذیرش شماره نوبت خود را به متصدی پذیرش اعلام نمایید. جهت سهولت و تسریع در دریافت نوبت جدول زیر می تواند به شما کمک نماید.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 8/6480 sec